Sprawdź czy mamy ofertę sepcjalnie dla Ciebie.

Wpisz kod pocztowy placówki:

Złóż wniosek RODZINA 500+ WYPRAWKA 300+ RKO DZ

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych, w dniu 30.05.2022 (poniedziałek) od 20:00 do 23:00 nie będzie możliwości składania wniosków R500+, SDS, Tarcza PFR, DZ oraz RKO.
_______________________________________________________________________

Szanowny Kliencie,
nowelizacja ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci przenosi ustalanie uprawnień do świadczenia wychowawczego oraz jego wypłatę z gmin do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Po dokonaniu zmian sposobu przekazywania wniosków z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej do ZUS, wznowiliśmy możliwość składania wniosków poprzez system Eximee za pośrednictwem naszego Banku.

Przypominamy, że jeśli wniosek o świadczenie RODZINA 500+ na okres od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r. został złożony w 2021 r. w gminie, nie ma potrzeby składania go ponownie.

Więcej informacji na www.zus.pl
________________________________________________________________________

Zgodnie z wytycznymi rozporządzenia Rady Ministrów zablokowano możliwość składania wniosków 300+ (Świadczenie Dobry Start).
________________________________________________________________________

Jak złożyć wniosek:
Klienci Banku Spółdzielczego w Skawinie mogą złożyć wniosek:

  • RODZINA 500+
  • WYPRAWKA 300+
  • Rodzinny Kapitał Opiekuńczy
  • Dofinansowanie pobytu w żłobku

drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu eBankNet.

Klient posiadający bankowość internetową powinien zalogować się na swoje konto. Po zalogowaniu należy kliknąć w pozycję „WNIOSKI” (po prawej stronie ekranu, obok Definicji). Pojawi się opcja „Wnioski eximee”. Należy w nią kliknąć, następnie wskazać numer rachunku na który chcemy, by przychodziły środki. Przejście do składania wniosku nastąpi po podaniu hasła SMS lub potwierdzeniu autoryzacji w aplikacji Bs Skawina MobileNet.