Sprawdź czy mamy ofertę sepcjalnie dla Ciebie.

Wpisz kod pocztowy placówki:

Klienci indywidualni:

Google Pay

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android

Z aplikacji Google Pay mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych Visa i Mastercard.

Aplikacja Google Pay pozwala płacić kartą przy użyciu telefonów z systemem operacyjnym Android w sklepach, a także w wybranych aplikacjach mogilnych. Płatności zbliżeniowe kartą przy użyciu aplikacji Google Pay akceptowane są we wszystkich terminalach zbliżeniowych w całej Polsce oraz za granicą. Aby zapłacić kartą Visa lub Masercard przy użyciu aplikacji Google Pay, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala. Posiadacz karty w każdym momencie może zobaczyć historię swoich płatności w aplikacji. Aplikacja Google Pay nie przekazuje sprzedawcom prawdziwych danych karty, a tylko wirtualny numer, którego nie można wykorzystać poza aplikacją. Do aplikacji Google Pay można dodać wiele kart Grupy BPS i podczas płatności korzystać z dowolnej z nich.

Płać telefonem jak kartą:
KROK 1. Pobierz darmową aplikację Google Pay ze sklepu Google Pay
KROK 2. Zarejestruj się w aplikacji i dodaj kartę postępując zgodnie z wskazówkami wyświetlanymi na ekranie urządzenia.
KROK 3. Gotowe! Płać telefonem wybudzając go i zbliżając do terminala płatniczego.

Zmiana autoryzacji transakcji dokonywanych przy użyciu usługi Google Pay.

Informujemy, że Zespół Google Pay ogłosił w Polsce zmianę sposobu autoryzacji transakcji powyżej limitu 100 złotych – z dotychczasowego obowiązkowego podania kodu PIN na weryfikację tożsamości posiadacza karty na telefonie.

Zmiana ma na celu m.in. ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa (poprzez brak konieczności dotykania klawiatury terminala płatniczego). Nowa metoda autoryzacji pozwoli użytkownikom Google Pay płacić jeszcze łatwiej, szybciej i jeszcze bardziej bezkontaktowo, z zachowaniem bezpieczeństwa płatności mobilnych. W miejsce dotychczasowego obowiązku podania kodu PIN, użytkownik telefonu zostanie poproszony o odblokowanie telefonu w celu potwierdzenia tożsamości poprzez autentykację:
• biometrią (w zależności od używanego modelu telefonu może to być odcisk palca lub skan tęczówki) lub
• wiedzą (zgodnie z ustawieniami telefonu –PIN lub tzw. wzór odblokowania).

Pełna lista akceptowanych metod autoryzacji dostępna jest na stronie www poświęconej usłudze Google Pay pod linkiem TUTAJ.

Zmiana będzie wprowadzana stopniowo dla wszystkich użytkowników Google Pay wraz z aktualizacją aplikacji na urządzeniach. Po aktualizacji kod PIN do karty nie będzie już wymagany poza pojedynczymi wyjątkami (np. wypłaty z bankomatów).

Więcej szczegółów możesz poznać na https://mojbank.pl/nasza-oferta/platnosci-mobilne/google-pay