Sprawdź czy mamy ofertę sepcjalnie dla Ciebie.

Wpisz kod pocztowy placówki:

Klienci indywidualni:

Loteria Spłacamy Twój Kredyt

Skorzystaj z oferty kredytowej naszego Banku i wygraj!

Spłacamy 3 kredyty co miesiąc!

W sumie spłacimy aż 27 kredytów w Loterii!

Nagroda główna! Samochód osobowy Toyota Yaris.

Jak odbierzesz nagrody w Loterii Spłacamy Twój kredyt?

1. Weź kredyt po sąsiedzku w naszym Banku. Umowa musi zostać zawarta między 01.03.2024 r. a 30.11.2024 r. przez klienta indywidualnego (osobę fizyczną). Minimalna kwota kredytu 1.000 zł.

2. Od doradcy otrzymasz voucher z unikatowym numerem ID. Zarejestruj go według instrukcji, którą znajdziesz na voucherze.

3. Co miesiąc masz szansę na wygranie spłaty kredytu do 10.000 zł oraz bierzesz udział w losowaniu nagrody głównej  – samochodu osobowego!

Jakie produkty biorą udział w Loterii?

  1. Kredyty gotówkowe
  2. Kredyty mieszkaniowe
  3. Pożyczki hipoteczne

Zarejestruj swój kredyt i wygraj! 
www.loteria.mojbank.pl

O wygranej spłaty kredytu oraz nagrody głównej zostaniesz poinformowany osobiście.
Szansę na wygraną spłaty kredytu masz tym większą im wcześniej zarejestrujesz swój kredyt – w sumie odbędzie się 9 takich losowań, co miesiąc od kwietnia do grudnia. Kupon zarejestrowany w marcu bierze udział w 9 losowaniach, w kwietniu w 8, itd…
Jeśli wygrasz spłatę kredytu, nadal bierzesz udział w losowaniu Nagrody Głównej.

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w Loterii „Spłacamy Twój kredyt” upoważnia zawarcie umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między 1.03.2024 a 30.11.2024 r. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 10 tys. zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na 01.01.2024 r. wynosi od 9,32% do 15,03% w zależności od oferty.   Szczegóły i regulamin Loterii do pobrania tutaj lub na mojbank.pl/loteria.