Sprawdź czy mamy ofertę sepcjalnie dla Ciebie.

Wpisz kod pocztowy placówki:

Klienci indywidualni:

VISA MOBILE

VISA MOBILE to nowa, bardzo prosta i bezpieczna metoda płatności za zakupy w Internecie.

VISA MOBILE to nowy sposób autoryzacji płatności w sieci dla wszystkich posiadaczy kart Visa wydanych w Zrzeszeniu BPS, w tym przez nasz Bank.

Dzięki tej usłudze, nie ma potrzeby każdorazowego wpisywania danych karty jak jej numer, data ważności, kod CVV czy też imię i nazwisko posiadacza karty.
Płacąc Visa Mobile wystarczy podać numer telefonu komórkowego. 
Nad bezpieczeństwem całej transakcji czuwa Visa – tokenizacja która gwarantuje, że dane karty nie są przekazywane do sklepu, w którym Klient dokonuje płatności.

Pierwszym krokiem, aby Klient mógł skorzystać z usługi, jest pobranie aplikacji Visa Mobile ze sklepu z aplikacjami mobilnymi na telefon.
Kolejnym: dodanie do portfela Visa Mobile w aplikacji mobilnej aktywnej karty płatniczej Visa, wydanej przez Bank ze Zrzeszenia BPS.
Dodanie karty przebiega bardzo szybko i intuicyjnie, aplikacja prowadzi użytkownika przez kolejne etapy, w których podaje się numer karty, adres e-mail i numeru telefonu, a także ustawia zabezpieczenie aplikacji (PIN lub biometria).
Tych kilka czynności wystarczy, aby rozpocząć płacenie za zakupy on-line.
Po wybraniu na stronie sklepu Visa Mobile jako sposobu zapłaty za zakupy internetowe i wpisaniu swojego numeru telefonu, wystarczy zatwierdzić transakcję w aplikacji Visa Mobile na swoim telefonie.

Oglądnij filmik, który prezentuje jak aktywować usługę Visa Mobile.

Rozwiązanie Visa Mobile przeznaczone jest wyłącznie do płatności w sklepach internetowych.
Dostępność usługi zależy od sklepu lub operatora płatności, który ten sklep obsługuje.