Sprawdź czy mamy ofertę sepcjalnie dla Ciebie.

Wpisz kod pocztowy placówki:

Klienci indywidualni:

Generali Dom i Rodzina

KAŻDEMU MOŻE SIĘ ZDARZYĆ ZOSTAWIĆ OTWARTE OKNO

Z ubezpieczeniem domu lub mieszkania w Generali zapewniamy Ci wsparcie, nawet gdy deszcz zaleje Twój dom lub okradną Cię przez otwarte drzwi, pozostawione w wyniku Twojego zapominalstwa.

GENERALI, Z MYŚLĄ O DOMU I RODZINIE

Generali wspiera Cię, nawet gdy o czymś zapomnisz. Zapewniamy wsparcie, także w sytuacji gdy przez otwarte okno Twoje cztery kąty zostaną zalane, spowodujesz pożar, nie wyłączając żelazka przed wyjściem z domu lub okradną Cię, gdy zapomnisz zamknąć drzwi lub okno, wychodząc z mieszkania. Wybierz ubezpieczenie „Generali, z myślą o domu i rodzinie” i mieszkaj spokojnie. Resztą zajmiemy się my!

Co wyróżnia nasze ubezpieczenie?

1. Ochrona na wypadek kradzieży z garażu.
Obejmujemy ochroną od kradzieży Twój samochód, zaparkowany w garażu lub na miejscu parkingowym podziemnym, przypisanym do ubezpieczonego lokalu i znajdującym się w obrębie budynku gdzie jest lokal – pod warunkiem, że mury garażu zostaną ubezpieczone w polisie mieszkaniowej.

2. Ubezpieczenie nawet przy braku przeglądów instalacji.
Obejmujemy ochroną Twój dom nawet w przypadku braku posiadania przeglądu (kominiarskiego, elektrycznego, gazowego) – odpowiedzialność do pełnej SU bez względu na wiek domu (z wyłączeniem nieruchomości, które są starsze niż 35 lat, w odniesieniu do przeglądu elektrycznego).

3. Wynajęcie lokalu zastępczego
Pokrywamy koszty wynajęcia lokalu zastępczego po katastrofie budowlanej, pożarze, silnym wietrze, wybuchu, powodzi, czy zalaniu na skutek akcji ratowniczej, jeśli szkody nie pozwalają na zamieszkanie w ubezpieczonym lokalu – limit 25 000 zł.

4. Pakiet medyczny
Oferujemy pakiet medyczny, a w nim: telekonsultacje, badania i rehabilitację po następstwach nieszczęśliwego wypadku – limit 3 000 zł.

5. Ubezpieczenie boksów lokatorskich
W przypadku kradzieży z włamaniem obejmujemy ochroną Twoje rzeczy znajdujące się w metalowych boksach lokatorskich, jak i piwnicach posiadających drzwi z drewnianych sztachet.

DODATKOWE KORZYŚCI Z UBEZPIECZENIA

1. Rozszerzenie ubezpieczenia o OC
Możesz rozszerzyć ubezpieczenie o OC w życiu prywatnym, które pokryje rekompensatę dla osób trzecich za wyrządzone przez Ciebie szkody, związane np. z użytkowaniem roweru, hulajnogi, drona itp.

2. Ubezpieczenie domu w budowie
Istnieje możliwość zabezpieczenia się na wypadek kradzieży z włamaniem do domu, który jest jeszcze w budowie.

 

Maksymalna kwota w przypadku zalania lub kradzieży przez otwarte drzwi lub okna wynosi 20.000 zł. W przypadku braku przeglądu budowlanego, elektrycznego lub gazowego odpowiedzialność do pełnej sumy ubezpieczenia (nie dotyczy braku przeglądu elektrycznego w odniesieniu do budynków, które w chwili powstania szkody są starsze niż 35 lat). Maksymalna wypłata za kradzież samochodu z garażu wynosi 35.000 zł.  Limit ubezpieczenia boksów lokatorskich wynosi 15% sumy ubezpieczenia mienia ruchomego (nie więcej niż 15.000 zł) w ryzykach nazwanych oraz 30% sumy ubezpieczenia w wariancie All Risk.

Kup ubezpieczenie on-line klikając w link – Generali Dom i Rodzina.