Sprawdź czy mamy ofertę sepcjalnie dla Ciebie.

Wpisz kod pocztowy placówki:

Klienci indywidualni:

Generali Ubezpieczenie Upraw Rolnych

Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność z ubezpieczeniem upraw. To ubezpieczenie majątkowe, w którym do 65% składki za polisę jest dotowane z budżetu państwa. Producenci rolni pobierający dopłaty bezpośrednie zobowiązani są do ubezpieczenia minimum połowy swoich upraw od co najmniej jednego z ryzyk związanych z niekorzystnymi zjawiskami klimatycznymi, np. od ujemnych skutków przezimowania, gradu, przymrozków wiosennych, huraganu, deszczu nawałnego, suszy.

Więcej informacji:
https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/uprawy/

Wiosenne UPRAWY Z E-KODEM 2024

Wejdź na i-rolnik.pl i przekonaj się, że dzięki tej polisie możesz zyskać:

  • e-kod o wartości 150 zł na zakupy w sklepach znanej sieci
  • dodatkowy e-kod o wartości 150 zł, jeśli w okresie promocji wykupisz także ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne

Co musisz zrobić? Zaloguj się do swojego konta w i-Rolniku i wypełnij formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2024”. Nie masz konta? Najpierw zarejestruj się.

  • masz problem z rejestracją, kontem w i-Rolniku – napisz na irolnik@generali.pl
  • potrzebujesz dokładniej instrukcji – wejdź na i-rolnik.pl/promo albo zeskanuj kod QR

Materiał marketingowy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Warunki promocji znajdują się w Regulaminie Akcji Promocyjnej „Wiosenne uprawy z e-kodem 2024” dostępnym na generaliagro.pl/regulaminy i i-rolnik.pl. Organizatorem akcji promocyjnej jest Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18.