Sprawdź czy mamy ofertę sepcjalnie dla Ciebie.

Wpisz kod pocztowy placówki:

Klienci indywidualni:

Generali Auto

NIEWAŻNE CZY NA 2, CZY NA 4 KOŁACH. MOŻESZ NA NAS LICZYĆ!

W ramach assistance komunikacyjnego w Generali pomożemy Ci nie tylko w trakcie podróży samochodem, ale także w czasie jazdy rowerem.

GENERALI, Z MYŚLĄ O AUCIE

W ramach assistance komunikacyjnego w Generali pomożemy Ci nie tylko w trakcie podróży samochodem, ale także w czasie jazdy rowerem. Zapewnimy m.in. holowanie pojazdu, dowiezienie paliwa czy przetransportowanie uszkodzonego roweru Twojego oraz Twoich bliskich. Nie zmieniaj swoich planów, skorzystaj z naszej pomocy i jedź prosto do celu!

Co wyróżnia nasze ubezpieczenie?

1. Assistance rowerowy
Wszystkie warianty assistance komunikacyjnego zawierają assistance rowerowy, który w razie nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, awarii lub uszkodzenia roweru organizuje i pokrywa koszty transportu roweru oraz Klienta i jego bliskich do najbliższego serwisu rowerowego lub miejsca zamieszkania, nie dalej jednak niż na odległość 100 km.

2. Pojazd zastępczy na czas naprawy
W ramach AC oferujemy możliwość naprawy pojazdu w warsztacie partnerskim. Dodatkowo, Ubezpieczony otrzyma 3-letnią gwarancję na wykonaną usługę, opcję door to door, czyli organizację i pokrycie kosztów transportu pojazdu do warsztatu, a po naprawie odwiezienie go na adres, z kórego został zabrany. W przypadku samochodów osobowych zagwarantujemy pojazd zastępczy na czas naprawy.

Ubezpieczenie OC można rozszerzyć o:

1. AC
Kompleksowa ochrona na wypadek kradzieży, wandalizmu i innych zdarzeń losowych.

2. NNW Kierowcy
Ubezpieczenie na wypadek utraty zdrowia lub życia kierowcy w wyniku nieszczęśliwego wypadku w każdym prowadzonym przez niego pojeździe.

3. NNW w pojeździe
Ochrona na wypadek utraty zdrowia lub życia kierowcy i jego pasażerów w wyniku nieszczęśliwego wypadku (w ubezpieczonym pojeździe).

4. OC w życiu prywatnym
Ubezpieczenie przed konsekwencjami zdarzeń których skutkiem są szkody osobowe lub rzeczowe spowodowane osobom trzecim.

5. Ochronę zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC
Klientom, którzy przez lata bezszkodowej jazdy wypracowali swoje maksymalne zniżki, umożliwiamy rozszerzenie ubezpieczenia o opcję Ochrony zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC. Dzięki niej, w razie spowodowania przez Klienta jednej szkody OC w okresie ochrony, jego zniżki oraz wysokość składki OC zostaną utrzymane na dotychczasowym poziomie.

6. Rehabilitację po wypadku komunikacyjnym
Pomoc obejmuje konsultację specjalistyczną oraz psychologiczną, a także diagnostykę i późniejszą rehabilitację (suma ubezpieczeniowa 10.000 zł).

Assistance krótkoterminowy:

  • assistance na 15 lub 30 dni
  • działa zarówno w Polsce, jak również na terenie Europy
  • w razie wypadku na terenie Polski holowanie bez limitu kilometrów
  • w razie awarii na terenie Polski oraz Europy, jak również w razie wypadku na terenie Europy zapewnia holowanie do maksymalnie 500 km oraz pojazd zastępczy do 5 dni
  • idealny wybór dla rodzin udających się na wakacyjny wyjazd w Polsce oraz w Europie – również z rowerem!

Kup ubezpieczenie on-line klikając w link – Generali Auto.