Sprawdź czy mamy ofertę sepcjalnie dla Ciebie.

Wpisz kod pocztowy placówki:

Złóż wniosek RODZINA 500+ WYPRAWKA 300+

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca br. w systemie bankowości elektronicznej eBankNet można składać wnioski w Programie Dobry Start (300+) na wyprawkę szkolną dla uczniów, bez względu na dochód rodziny. Świadczenie mogą otrzymać uczniowie do 20 roku życia lub w przypadku niepełnosprawności do 24 roku życia. Świadczenie nie obejmuje dzieci, które w roku szkolnym 2020/2021 idą do przedszkola lub tzw. „zerówki”.
Jednocześnie przypominamy, że obecny okres świadczeniowy Programu „Rodzina 500+” trwa do maja 2021 r. Wnioski na nowy okres świadczeniowy można będzie składać w systemie bankowości elektronicznej eBankNet od 1 lutego. 2021 r.

Jak złożyć wniosek:
Klienci Banku Spółdzielczego w Skawinie mogą złożyć wniosek RODZINA 500+, jak również WYPRAWKA 300+ drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu eBankNet.
Klient posiadający bankowość internetową powinien zalogować się na swoje konto. Po zalogowaniu należy kliknąć w pozycję „WNIOSKI” (po prawej stronie ekranu, obok Definicji). Pojawią się do wyboru dwie opcje RODZINA 500+ oraz WYPRAWKA 300+. Należy wybrać opcję, która nas interesuje, następnie wskazać numer rachunku na który chcemy, by przychodziły środki. Przejście do składania wniosku nastąpi po podaniu hasła SMS.